حسابرس داخلی

حسابرس داخلی یک سامانه آموزش مجازی است. موضوع فعالیت حسابرس داخلی تهیه ویدیوهای آموزشی در زمینه‌های حسابداری، حسابرسی و بورس است. حسابرس داخلی تلاش می‌کند تا با تهیه و انتشار ویدیوهای آموزشی با کیفیت و کاربردی در راستای موضوع فعالیت خود گامی هر چند کوچک جهت ارتقای سطح دانش و آگاهی هموطنان خود بردارد. ما تمام تلاش خود را در جهت هدف یاد شده خواهیم کرد. با این امید که رضایت حداکثری شما کاربران عزیز را بدست بیارویم. آنچه برای ما بسیار  حائز اهمیت است.  بر این باوریم که آنچه مورد نیاز امروز جامعه است. ایجاد ارتباط بین مباحث تئوری و استفاده آن در واقعیت است. بر این اساس مایلیم با افتخار عرض کنیم که تمامی دوره‌های آموزشی حسابرس داخلی بصورت 100% کاربردی تهیه و تقدیم شما مهربانان می‌گردد. تا دانشجویان پس از سپری کردن دوره‌های آموزشی بتوانند در دنیای واقعی از آن استفاده نمایند.

 

Software company png » PNG Image

درباره ما

حسابرس داخلی یک سامانه آنلاین آموزش حسابداری،حسابرسی و بورس است که با هدف توسعه آموزش‌های پروژه محور و کاربردی و با تمرکز بر ارتقای مهارت‌های شغل‌هایی از قبیل مدیریت مالی و مدیریت حسابرسی داخلی شرکتها و سازمانهای کشور از سال 1398 فعالیت خود را آغاز نموده است.

تجربه ما در شغل‌های مرتبط با حسابداری،حسابرسی و معامله‌گری در بازار بورس و اوراق بهادار تهران، ما را بر آن داشت تا تجربیات خود را قالب تهیه و تولید محتوای آموزشی با کیفیت بصورت فایل‌های مولتی مدیا با علاقه‌مندان حرفه حسابداری، حسابرسی و بورس به اشتراک بگذاریم.

حسابرس داخلی همواره تلاش می‌کنند تا با شناسایی دقیق وظایف و مسوولیت‌های شغل‌های مرتبط با حسابداری و حسابرسی آموزش‌های 100% کاربردی را تهیه و در اختیار کاربران عزیز قرار دهد.

بر این باوریم که در شرایط فعلی حلقه‌ مفقوده آموزش‌های علمی، فاصله آن با شرایط واقعی کسب و کار در ایران است. بر این اساس ما پیوسته تلاش می‌کنیم تا آموزش‌ها را بگونه‌ای تهیه نماییم که تا در حد بضاعت فاصله بین صنعت و دانشگاه را در حوزه حسابداری و حسابرسی کمتر نماییم.

بر اساس آنچه ذکر شد ما وجه تمایز خود را با سایر آموزش‌های موجود بر تولید آموزش‌های 100% پروژه محور می‌دانیم. در کلیه آموزش‌ها سعی بر این است تا با ذکر مثال‌های کاربردی حوزه فعالیت‌ واحدهای مالی و حسابرسی شرکتهای ایرانی، به موثرترین شکل ارایه دهیم.

ساختار بسته‌های آموزشی

ما معتقدیم چنانچه آموزش‌ها با زبان محاوره‌ای تهیه شود بمراتب اثربخشی و کارایی بالاتری در قیاس با سبک خشک و رباتی دارد. به همین خاطر کلیه آموزش‌های ارایه شده در این تارنمای اینترنتی با زبان محاوره‌ای تهیه و تنظیم شده است.

همچنین در بخش انتهایی صفحات مربوط به هر آموزش بخشی تحت عنوان دیدگاه‌های کاربران قرار دارد که کاربران عزیز می‌توانند هرگونه سوال، انتقاد و یا پیشنهاد در حوزه آموزش مربوطه مطرح نمایند. این بدان معناست که ما خود را موظف به پشتیبانی محصولات ارایه شده در این وب سایت می‌دانیم.

همکاری با شرکت‌ها و سازمان‌ها

چنانچه بدنبال واگذاری فعالیت حسابرسی داخلی شرکت‌ خود هستید ما آمادگی داریم تا با انعقاد قرارداد و اعزام تیم مجرب در این حوزه به شما یاری رسانیم. گزارش‌های حسابرسی خود را مبتنی بر ریسک و همچنین با توجه ویژه بر حسابرسی داخلی مبتنی بر چارچوب کوزو تهیه و تنظیم می‌کنیم. جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید از راه‌های ارتباطی با ما که در اینجا قرار دارد تماس حاصل نمایید.

همکاری با مدرسین حوزه حسابداری و حسابرسی و نرم افزارهای مربوطه

چنانچه شما هم دارای آموزش‌های مفیدی در زمینه حسابداری، حسابرسی و بورس هستید و می‌خواهید مخاطبان خود را گسترش دهید. تارنمای حسابرس داخلی در کنار شما خواهد بود. ما همیار شما در زمینه ضبط و مونتاژ صدا و تصویر و تهیه ویدیوهای آموزشی خواهیم بود. برای دریافت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با ما تماس حاصل نمایید. “منتظر شما هستیم”

صاحب امتیاز: میثم قربان نژاد

رزومه

keyboard_arrow_up