درباره ما

درباره ما

تارنمای حسابرس داخلی یک سامانه آنلاین آموزش حسابداری،حسابرسی و بورس است که با هدف توسعه آموزش‌های پروژه محور و کاربردی و با تمرکز بر ارتقای مهارت‌های شغل‌هایی از قبیل مدیریت مالی و مدیریت حسابرسی داخلی شرکتها و سازمانهای کشور از سال 1398 فعالیت خود را آغاز نموده است.

تجربه مدیران تارنمای حسابرس داخلی در شغل‌های مرتبط با حسابداری،حسابرسی و معامله‌گری در بازار بورس و اوراق بهادار تهران، ما را بر آن داشت تا تجربیات خود را قالب تهیه و تولید محتوای آموزشی با کیفیت بصورت فایل‌های مولتی مدیا با علاقه‌مندان حرفه حسابداری، حسابرسی و بورس به اشتراک بگذاریم.

مدیران و کارکنان تارنمای اینترنتی حسابرس داخلی همواره تلاش می‌کنند تا با شناسایی دقیق وظایف و مسوولیت‌های شغل‌های مرتبط با حسابداری و حسابرسی آموزش‌های 100% کاربردی را تهیه و در اختیار کاربران عزیز قرار دهد.

بر این باوریم که در شرایط فعلی حلقه‌ مفقوده آموزش‌های علمی، فاصله آن با شرایط واقعی کسب و کار در ایران است. بر این اساس ما پیوسته تلاش می‌کنیم تا آموزش‌ها را بگونه‌ای تهیه نماییم که تا در حد بضاعت فاصله بین صنعت و دانشگاه را در حوزه حسابداری و حسابرسی کمتر نماییم.

بر اساس آنچه ذکر شد ما وجه تمایز خود را با سایر آموزش‌های موجود بر تولید آموزش‌های 100% پروژه محور می‌دانیم. در کلیه آموزش‌ها سعی بر این است تا با ذکر مثال‌های کاربردی حوزه فعالیت‌ واحدهای مالی و حسابرسی شرکتهای ایرانی، به موثرترین شکل ارایه دهیم.

ساختار بسته‌های آموزشی

ما معتقدیم چنانچه آموزش‌ها با زبان محاوره‌ای تهیه شود بمراتب اثربخشی و کارایی بالاتری در قیاس با سبک خشک و رباتی دارد. به همین خاطر کلیه آموزش‌های ارایه شده در این تارنمای اینترنتی با زبان محاوره‌ای تهیه و تنظیم شده است.

همچنین در بخش انتهایی صفحات مربوط به هر آموزش بخشی تحت عنوان دیدگاه‌های کاربران قرار دارد که کاربران عزیز می‌توانند هرگونه سوال، انتقاد و یا پیشنهاد در حوزه آموزش مربوطه مطرح نمایند. این بدان معناست که ما خود را موظف به پشتیبانی محصولات ارایه شده در این وب سایت می‌دانیم.

همکاری با شرکت‌ها و سازمان‌ها

چنانچه بدنبال واگذاری فعالیت حسابرسی داخلی شرکت‌ خود هستید ما آمادگی داریم تا با انعقاد قرارداد و اعزام تیم مجرب در این حوزه به شما یاری رسانیم. گزارش‌های حسابرسی خود را مبتنی بر ریسک و همچنین با توجه ویژه بر حسابرسی داخلی مبتنی بر چارچوب کوزو تهیه و تنظیم می‌کنیم. جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید از راه‌های ارتباطی با ما که در اینجا قرار دارد تماس حاصل نمایید.

همکاری با مدرسین حوزه حسابداری و حسابرسی و نرم افزارهای مربوطه

چنانچه شما هم دارای آموزش‌های مفیدی در زمینه حسابداری، حسابرسی و بورس هستید و می‌خواهید مخاطبان خود را گسترش دهید. تارنمای حسابرس داخلی در کنار شما خواهد بود. ما همیار شما در زمینه ضبط و مونتاژ صدا و تصویر و تهیه ویدیوهای آموزشی خواهیم بود. برای دریافت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با ما تماس حاصل نمایید. “منتظر شما هستیم”

صاحب امتیاز: میثم قربان نژاد